Nesrim Emlak - Kurumsal

Hakkımızda

20 yılı aşkın tecrübesiyle istanbul emlak piyasasında faaliyet gösteren firmamız bilgi birikimi ve uzman kadrosuyla haklı bir itibar kazanmıştır. Satın alınmasına ya da kiralanmasına aracılık ettiği konut ya da işyerlerine ilişkin tüm bilgileri güvenilir bir biçimde alıcı-satıcılara ileterek güvenli bir konut alışverişi ortamı yaratan firmamız bu yönüyle 20 yıldır müşterilerinin güvenini kazanmış ve piyasada bu yönüyle tanınmaktadır.

 

1995 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız emlak konusunda teknik bilgisi üst düzeyde ve satış- pazarlama konusunda uzman kadrosuyla yüzlerce konut ve işyerinin satışına veya kiralanmasına aracılık etmiş, satış ya da kiralama işlemlerinde olabilecek olumsuzlukları bertaraf edebilecek iş tecrübesine sahiptir. istanbul ya da çevresinde konut ya da işyeri almak ya da kiralamak isteyen yerli ya da yabancı müşterilerimiz, kendilerine sunduğumuz çeşitli alternatifler arasından seçim yaparlar. Yerli ve yabancı müşterilerimize istanbul emlak piyasası ile ilgili danışmanlık hizmeti vererek karar vermelerine yardımcı olmaktayız.

 

Başta İstanbul'un en çok konut yatırımı yapılan ve büyük konut projeleriyle dikkat çeken Kartal, Uğur Mumcu Mah. ve çevresi olmak üzere İstanbul ve çevresinde kiralık ve satılık konut alternatiflerimiz ve inşaat projelerimizle müşterilerimizin kiralık ve satılık konut ihtiyaçlarını isteklerine en uygun özelliklerde ve hesaplı biçimde karşılayan firmamızla tanışın ve hayalinizdeki eve sahip olun. Müşteri memnuniyetini ilke edinen Nesrin Emlak sizlere konut seçimlerinizde sizede yardımcı olmaya hazırdır.